O nowościach katalogu Avon 12-2012

Od wczoraj obowiązuje katalog Avon oznaczony numerem 12-2012. Wśród nowości tego wydania znaleźć możecie takie nowości jak pugrubiająco-wydłużający tusz do rzęs Super Drama oraz zapach dla kobiet VIVA by Fergie. Choć poniżej możecie przeczytać pokrótce o tych produktach, to jednak bardziej chciałby się skupić na innej nowości, a właściwie nowej gamie produktów Avon. Ale po kolei. Jak już wspomniałem nowościami tego wydania jest nowa mascara oraz zapach dla kobiet.

Super Drama do pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który dodatkowo, dzięki specjalnej szczoteczce o szerokich wachlarzykach unosi rzęsy do góry optycznie powiększając oczy. Nowy zapach, VIVA by Fergie, to woda perfumowana sygnowana przez Fegie, znaną solową piosenkarkę oraz solowa wokalistkę zespołu „Black Eyed Peas”. To tyle jeśli chodzi o te nowości. Teraz przejdę do – wg mnie – największej nowości katalogu 12-2012.

Od tego wydania katalogu w ofercie Avon znajdziecie również produkty tej marki dla niemowląt. W katalogu znajdziecie dział „AVON baby” gdzie prezentowane są produkty dla niemowląt. Wśród produktów znajdziecie m.in.: delikatne chusteczki, mleczko nawilżające, krem łagodzący odparzenia, łagodny szampon do włosów, zestaw pielęgnacyjny itp. Dział ten zaczyna się od strony 89 katalogu 12-2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*