Archive for 22 marca 2012

Wirtualna waluta w popularnych miejscach sieciowych

Jeśli jesteś użytkownikiem komunikatora internetowego GG lub portalu społecznościowego NK to pojęcie Gadulców lub Eurogąbek nie jest Ci pewnie obce. To wirtualna waluta, którą można było płacić za niektóre płatne usługi w tych miejscach sieciowych. W praktyce wyglądało to tak, że za pomocą płatności SMS lub płatności online można było doładować swoje konto. Na konto pojawiła się określona ilość środków Gadulców w przypadku komunikatora GG i eurogabek w przypadku portalu społecznościowego NK. W komunikatorze GG użytkownik mógł np.: kupować opisy graficzne, które wyświetlane były przez określoną ilość czasu. » Read more..

Katalog AVON wydanie 5/2012

Wpis ten pewnie bardziej zainteresuje kobiety niż mężczyzn. Wprawdzie oferta AVON obejmuje również produkty dla mężczyzn, to jednak większość oferty tej firmy kosmetycznej skierowana jest dla kobiet i klientkami tej firmy są w większości kobiety. Katalog AVON o numerze 5/2012 jest już dostępny online. Zacznie obowiązywać 22 marca 2012 roku. Wprawdzie obecnie obowiązuje jeszcze czwarte wydanie katalogu, jednak z ofertą piątego wydania możecie zapoznać się wcześniej i zaplanować ewentualne zamówienie. » Read more..

Polskie gwiazdy coraz bardziej zapracowane

Pod koniec ubiegłego roku media internetowe, portale plotkarskie i tabloidy rozpisywały się o śmierci bohaterki serialu M jak miłość, Hanki Mostowiak, której rolę grała Małgorzata Kożuchowska znana również z serialu Rodzinka.pl. Aktorka mając zbyt wiele pracy postanowiła zrezygnować z gry w serialu. Producenci serialu postanowili ją uśmiercić. Przez jakiś czas temat ten był szczególnie popularny w sieci. Jak już wspomniałem rozpisywały się o tym media internetowe, wpisy związane z tym wydarzeniem były szeroko komentowane przez internautów, niektóre fora internetowe zdominował temat śmierci Hanki, a odcinek, w którym Hanka zginęła bił rekordy popularności zarówno w sieci jak i w telewizji. Powstało również sporo dowcipów nawiązujących do śmierci serialowej Hanki. » Read more..